Kraftangan Malaysia Cawangan Terengganu



Nama Jawatan Telefon Samb. Emel
Abdul Manan Bin Ismail Pengarah 09-6171033 manan
Rosliza Binti Mukhtar Penolong Pengarah 09-6171033 roslizamukhtar
Mohamed Zaeri Asyraff bin Ezani Penolong Jurutera 09-6171033 zaeriasyraff
Sharipah Nazirah binti Syed Mohammad Pereka 09-6171033 snazirah
Mazlisham bin Mazlan Pereka 09-6171033 mazlisham
Siti Nurmarshitah binti Harun Pereka 09-6171033 mashitah
Noraini binti Dol Pereka 09-6171033 noraini_dol
Mohd Nizam Bin Ismail Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi 09-6171033 nizam
Mohammad Khairul Bin Mohamad Fuzi Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi 09-6171033 mkhairul
Sukma Wati Binti Mohd. Mokhtar Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi 09-6171033 sukmawati
Mohd Khairul Azman Bin Che Kob Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi 09-6171033 khairulazman
Mohd. Yusoff bin Abdullah Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Kanan 09-6171033 yusoff_abdullah
Amran bin Ghazali Pembantu Ehwal Ekonomi Kanan 09-6171033 amran
Mohd Nasir bin Chik Pengajar Kraf 09-6171033 nasir_chick
Sukri bin Mamat Pengajar Kraf 09-6171033 sukri
Norli @ Rosli Bin Yusof Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) Kanan 09-6171033 norli
Rohani binti Sulong Pembantu Tadbir ( Perkeranian / Operasi 09-6171033 rohani_sulong
Farinawati binti Yahaya Pengajar Kraf 09-6171033 farinawati
Jaafar bin Muda Pengajar Kraf 09-6171033 jaafar
Che Ku Noaini binti Che Ku Ngah Pengajar Kraf 09-6171033 ku_noaini
Zarahimi binti Ismail Pengajar Kraf 09-6171033 zarahimi
Mohd Faisal bin Ismail Pembantu Pegawai Latihan 09-6171033 faisalismail
Muhamad Taufik Bin Pejo Pengajar Kraf 09-6171033 taufik
Sharidah Rohaya binti A.Majid Pengajar Kraf 09-6171033 sharidah
Sharifah Zulaina binti Tuan Padang Pengajar Kraf 09-6171033 zulaina
Shaifuldin bin Muda Pengajar Kraf 09-6171033 shaifuldin
Mohd. Rafi bin Abdullah @ Abd. Rashid Pengajar Kraf 09-6171033 rafi
Mohd Shaufik bin Omar Pengajar Kraf 09-6171033 shaufik
Zamri bin Mat Ali Pengajar Kraf 09-6171033 zamri.mat.ali
Asfaziha binti Ab. Karim Pengajar Kraf 09-6171033 asfaziha
Nur ' Izzati binti Azmi Pengajar Kraf 09-6171033 nurizzati
Murni binti Arifin Pereka 09-6171033 murni
Muzzafar bin Musa Pembantu Operasi 09-6171033 muzzafar
Kamaruddin Bahari bin Mohd. Amin Pembantu Awam 09-6171033 kamaruddin_bahari
Ramli bin Yusof Pemandu Kenderaan 09-6171033 ramli_yusof
TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai tanpa kebenaran.
Facebook
Twitter
Instagram
Kod QR
RSS
Kod QR
Scan Kod QR pada telefon pintar anda untuk versi mudah alih.