Seksyen Pentadbiran dan Kejuruteraan



Nama Jawatan Telefon Samb. Emel
Shamsul Azizi Bin Samsudin Pengarah 03-21627459 123 shamsul_azizi
Mohd Razis Bin Md Said Timbalan Pengarah 03-21627459 127 razis
Hamdan bin Ahmad Jurutera Kanan 03-21627459 140 hamdan
Mohd Nabil Fikry Bin Busra Penolong Pengarah 03-21627459 nabilfikry
Farina Binti Darus Ketua Penolong Pengarah 03-21627459 farina
Syardi Bin Muhammad Ketua Penolong Pengarah 03-21627459 148 syardi
Kamal bin Che Mat Jurutera 03-21627459 kamal.chemat
Wan Zarifah Sinti Mohd Rasdi Penolong Pengarah 03-21627459 wanzarifah
Ahmad Bin Said Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi Kanan 03-21627459 ahmad
Ramlee bin Tuah Penolong Jurutera 03-21627459 ramlee
Norlidzan bin Saad Penolong Jurutera 03-60915322 norlidzan
Marlina Binti Zakaria Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi 03-21627459 300 marlina
Kamaruddin bin Kasau Pelukis Pelan Seni Bina 03-21627459 kamaruddin
Siti Nor Haizan Binti Mohd Zaki Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi 03-21627459 135 norhaizan
Nooraishah Binti Jahaya Penolong Pegawai Tadbir 03-21627459 334 aishah_jahaya
Hasimah Binti Abd Gani Penolong Pegawai Tadbir 03-21627459 263 hasimah
Saniah binti Sulong Pembantu Tadbir (Perkeranian /Operasi) Kanan 03-2162 7459 128 saniah
Erniezaa Binti Anuar Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) 03-21627459 394 erniezaa
Siti Roha binti Mohd. Sinin Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) 03-21627459 247 sitiroha
Mohd. Rosmadi bin Harun Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) 03-21627459 134 rosmadi
Intan Khadijah Binti Othaman Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) 03-21627459 intankhadijah
Mohd Lokman bin Mohamed Yusoff Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi 03-21627459 279 mlokman
Nur Aslindawati binti Rosli Pegawai Khidmat Pelanggan 03-21627459 299 lindawati
Noriman binti Hashim Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) 03-21627459 noriman
Samion bin Mahat Penolong Jurutera 03-21627459 161 samion
Nur Syahirah binti Mustafa Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) 03-21627459 341 syahirah
Mohamad Rohaizam Bin Mat Ali Penolong Jurukur Bahan 03-21627459 251 rohaizam
Mohd Khairulanuar bin Mohd Razali Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 03-2162 7459 135 k.anuar
Herman Bin Husin Penolong Pegawai Seni Bina 03-21627459 206 herman
Suzana binti Harun Penolong Jurutera 03-21627459 323 suzana
Mohd. Mokhtar bin Sulong Pemandu Kenderaan 03-60915322 mokhtar_sulong
Manap bin Othman Pemandu Kenderaan 03-21627459 manap
Zulkifli bin Sultan Pemandu Kenderaan 03-21627459 zulkifli_sultan
Mohd Yusairi bin Yusuf Penolong Jurutera 03-21627459 197 yusairi
Mohd Norhaaei bin Mohammad Penolong Jurutera 03-21627459 322 norhaaei
Salem bin Abdul Kahar Pemandu Kenderaan 03-21627459 salem
Norhaliza binti Hashim Pelukis Pelan (Seni Bina) 03-21627459 184 liza
Mohd Razali bin Daud Pemandu Kenderaan 03-21627459 razali_daud
Jailani Bin Bahari Pembantu Kemahiran 03-21627459 184 jailani
Mohd Haizam Bin Mat Abas Pemandu Kenderaan 03-21627459 haizam
Khairul Akmal bin Sufyan Pemandu Kenderaan 03-2162 7459 akmal
Mohamad Faizul Bin Nazeri Pemandu Kenderaan 03-21627459 faizulnazeri
Maifarah binti Zolkifli Pegawai Khidmat Pelanggan 03-21627459 205 maifarah
Md. Dali bin Yusof Pembantu Awam 03-21627459 291 dali
Mohd Firdaus bin Bahari Pembantu Awam 03-21627459 304 mohdfirdaus
Abdul Nasir bin Abdul Mutalib Pembantu Operasi 03-21627459 304 nasir
Muhamad Faray bin Ahmed Pembantu Operasi 03-21627459 304 faray
Norhasimah binti Ismail Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) 03-21627459 norhasimah
TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai tanpa kebenaran.
Facebook
Twitter
Instagram
Kod QR
RSS
Kod QR
Scan Kod QR pada telefon pintar anda untuk versi mudah alih.