Seksyen Pentadbiran



Nama Jawatan Telefon Samb. Emel
Mohd Razis Bin Md Said Pengarah 03-21627459 127 razis
Syardi Bin Muhammad Ketua Penolong Pengarah 03-21627459 148 syardi
Ahmad Syazani Bin Hussin Penolong Pengarah 03-21627459 syazani
Wan Zarifah Sinti Mohd Rasdi Penolong Pengarah 03-21627459 wanzarifah
Ahmad Bin Said Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi Kanan 03-21627459 ahmad
Ramlee bin Tuah Penolong Jurutera 03-21627459 ramlee
Marlina Binti Zakaria Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi 03-21627459 300 marlina
Kamaruddin bin Kasau Pelukis Pelan Seni Bina 03-21627459 kamaruddin
Siti Nor Haizan Binti Mohd Zaki Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi 03-21627459 135 norhaizan
Nooraishah Binti Jahaya Penolong Pegawai Tadbir 03-21627459 334 aishah_jahaya
Hasimah Binti Abd Gani Penolong Pegawai Tadbir 03-21627459 263 hasimah
Saniah binti Sulong Pembantu Tadbir (Perkeranian /Operasi) Kanan 03-2162 7459 128 saniah
Erniezaa Binti Anuar Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) 03-21627459 394 erniezaa
Siti Roha binti Mohd. Sinin Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) 03-21627459 247 sitiroha
Mohd. Rosmadi bin Harun Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) 03-21627459 134 rosmadi
Intan Khadijah Binti Othaman Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) 03-21627459 intankhadijah
Mohd Lokman bin Mohamed Yusoff Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi 03-21627459 279 mlokman
Nur Aslindawati binti Rosli Pegawai Khidmat Pelanggan 03-21627459 299 lindawati
Noriman binti Hashim Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) 03-21627459 noriman
Nur Syahirah binti Mustafa Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) 03-21627459 341 syahirah
Mohd Khairulanuar bin Mohd Razali Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 03-2162 7459 135 k.anuar
Ibrahim bin Utis Pembantu Operasi 03-21627459 291 ibrahim_utis
Mohd. Mokhtar bin Sulong Pemandu Kenderaan 03-60915322 mokhtar_sulong
Manap bin Othman Pemandu Kenderaan 03-21627459 manap
Zulkifli bin Sultan Pemandu Kenderaan 03-21627459 zulkifli_sultan
Salem bin Abdul Kahar Pemandu Kenderaan 03-21627459 salem
Mohd Razali bin Daud Pemandu Kenderaan 03-21627459 razali_daud
Mohd Haizam Bin Mat Abas Pemandu Kenderaan 03-21627459 haizam
Khairul Akmal bin Sufyan Pemandu Kenderaan 03-2162 7459 akmal
Mohamad Faizul Bin Nazeri Pemandu Kenderaan 03-21627459 faizulnazeri
Md. Dali bin Yusof Pembantu Awam 03-21627459 291 dali
Mohd Firdaus bin Bahari Pembantu Awam 03-21627459 304 mohdfirdaus
Abdul Nasir bin Abdul Mutalib Pembantu Operasi 03-21627459 304 nasir
Muhamad Faray bin Ahmed Pembantu Operasi 03-21627459 304 faray
Norhasimah binti Ismail Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) 03-21627459 norhasimah
TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai tanpa kebenaran.
Facebook
Twitter
Instagram
Kod QR
RSS
Kod QR
Scan Kod QR pada telefon pintar anda untuk versi mudah alih.