Seksyen Pasaran dan Promosi



Nama Jawatan Telefon Samb. @kraftangan.gov.my
Yang Mulia Tengku Azrul Hisham Tengku Abdullah Pengarah 03-21627459 236 tengkuazrul
Nor Farahin Nazmi Binti Nor Azmi Ketua Penolong Pengarah 03-21627459 121 farahin
Mohamed Hasnul Hazri Bin Zakaria Pegawai Ehwal Ekonomi 03-2162 7459 281 hasnulhazri
Khairil Amri bin Mohd Khan Penolong Pengarah 03-21627459 khairil.amri
Roshaida Binti Harun Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi Kanan 03-21627459 284 roshaida
Isnaniyah Binti Ismail Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi Kanan 03-21627459 151 isnaniyah
Yushajimah Binti Misman Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi Kanan 03-21627459 137 yushajimah
Rohaya Binti Abdullah Penolong Pegawai Tadbir 03-21627459 rohaya_abd
Nurdalia Shafinaz Binti Abdullah Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi 03-21627459 395 daliashafinaz
Siti Mariam Binti Sidek Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi 03-21627459 258 sitimariam
Noorazwa Binti Abd Azis Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi 03-21627459 203 noorazwa
Ku Norasriza Binti Ku Ahmad Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi 03-21627459 152 kunorasriza
Muhammad Syafiq Bin Mohd Nasir Penolong Pegawai Ehwal Ekonomi 03-21627459 284 syafiq.nasir
Farah Sufiana Binti Razali Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 03-21627459 350 farahsufiana
Zawahir binti Che Leh Pembantu Pegawai Latihan Kanan 03-21627459 296 zawahir
Ahmad Effieindie bin Ghazali Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) 03-21627459 114 effieindie
Abdul Rahim bin Zainudin Pembantu Tadbir (Perkeranian / Operasi) 03-21627459 153 abdrahim
Lilis Suriyani binti Abdul Manaf Pembantu Pegawai Latihan 03-21627459 suriyani
Mohamad Zaimi Bin Baharum Pembantu Awam 03-21627459 114 mohamad.zaimi
TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai tanpa kebenaran.
Facebook
Twitter
Instagram
Kod QR
RSS
Kod QR
Scan Kod QR pada telefon pintar anda untuk versi mudah alih.